Dołącz do zajęć online LUUZ YOGA i ciesz się praktyką, gdziekolwiek jesteś.

Myślisz o tym, żeby zacząć regularnie ćwiczyć jogę, ale…

  • nie masz możliwości wzięcia udziału w zajęciach stacjonarnych, bo nie ma w Twojej okolicy fajnego studia lub jest tymczasowo zamknięte
  • masz poczucie, że czasu jest ciągle za mało i nie chcesz przeznaczać go na dojazdy (zwłaszcza od kiedy masz home office)
  • dużo podróżujesz lub pracujesz w trybie zmianowym, przez co trudno jest Ci dotrzeć na zajęcia na określoną godzinę
  • próbowałaś/eś ćwiczyć z nagraniami z YouTube’a, ale trudno było Ci znaleźć wysokiej jakości, pełne praktyki
  • brakuje Ci motywacji, żeby regularnie stawać na macie w domu
  • pragniesz o siebie zadbać, ale stale schodzi to na dalszy plan

Znasz to? Moje zajęcia jogi online mogą być idealnym rozwiązaniem!

„Joga nie zabiera czasu, lecz go daje.”

Ganga White

Wyobraź sobie, że tym razem dotrzymujesz postanowień i decydujesz się zainwestować w swój dobrostan. Z każdą kolejną godziną spędzoną na macie Twoje ciało się wzmacnia, a Twoja pewność siebie wzrasta. Jesteś w stanie robić rzeczy, które dotąd nawet Ci się nie marzyły! Pozbywasz się nadmiernego napięcia, odzyskujesz zdrowy zakres ruchu i zaczynasz czuć się dobrze we własnym ciele. Masz więcej energii, Twój oddech staje się głębszy, a umysł spokojniejszy. To wszystko dzieje się, kiedy zaczynasz regularnie praktykować jogę.

Na co więc czekać?

A gdyby tak... stworzyć swoje własne studio jogi w domowym zaciszu?

Zajęcia jogi online LUUZ YOGA - co zyskujesz?

A co, jeśli… nie mam żadnego doświadczenia z jogą?

Bez obaw! Priorytetem jest dla mnie, aby praktyka była bezpieczna i dostosowana do możliwości uczniów, dlatego możesz spodziewać się modyfikacji asan, a w razie potrzeby wskazówek dotyczących korzystania z pomocy jogowych, takich jak pasek, klocki czy koc. Jeśli masz wątpliwości, które zajęcia wybrać, albo masz za sobą poważne kontuzje / problemy zdrowotne i wolisz się wcześniej ze mną skonsultować – pisz śmiało, postaram się pomóc.

zajęcia online - pakiety październik 2021

praktyka peak pose 75'
wtorek 19:00-20:15

Sekwencja vinyasy przygotowana w taki sposób, aby stopniowo przygotować nasze ciało do wykonania wybranej, trudniejszej asany. Poznasz ćwiczenia i wskazówki oraz zrealizujesz poszczególne etapy dojścia do pozycji takich jak kruk, wielbłąd czy rajski ptak. Będą przedstawione łatwiejsze wersje asan (również z wykorzystaniem pomocy), dzięki czemu nie musisz być zaawansowana/y.

full body flow
czwartek 19:00-20:15

Dynamiczna praktyka oparta na sekwencjach powitania słońca (oraz ich modyfikacjach), w trakcie której poczujesz całe ciało. Wzmocnisz i uelastycznisz całe ciało, nauczysz się świadomego oddechu, a na koniec zanurzysz w głębokim relaksie. Na tych zajęciach przyjemnie się zmęczysz i nie raz wytrzesz matę z potu, ale nagrodą będzie sprawniejsze ciało, zastrzyk energii i uśmiech na twarzy.

Wszystkie zajęcia trwają 75 minut i zawierają krótką medytację prowadzoną i / lub ćwiczenie oddechowe.

Jeśli nie możesz wziąć udziału z w zajęciach o wybranej godzinie, poinformuj mnie, a dostaniesz link do nagrania aktywny aż przez 7 dni, więc możesz zrealizować sesję w innym terminie lub powtórzyć ją np. w weekend.

Dostępne pakiety zajęć

pojedyncze wejście online – 25zł

pakiet 4 zajęć online (wtorki lub czwartki) – 80zł

pakiet 8 zajęć online (cały miesiąc) – 140zł

Pakiet jest ważny przez 30 dni od momentu realizacji przez uczestnika pierwszych zajęć.

Praktyka z Asią pozwala odnaleźć chwilę wyciszenia w codziennej gonitwie przy jednoczesnym zadbaniu o nasze ciało. Uwielbiam poranne dynamiczne zajęcia, dzięki którym łapie energię na cały dzień. Asia doskonale tłumaczy wszystkie asany, dopasowuje je do umiejętności uczestnika zajęć, dba o ich prawidłowe wykonanie. Jest przy tym cierpliwa, ciepła i empatyczna.​
zajecia-opinia
Patrycja Wiatr
Zaczęłam ćwiczyć jogę z kilku powodów. Przede wszystkim chciałam poprawić niską mobilność ruchową, która mocno ogranicza mnie w pływaniu. Zależało mi także na treningu siły ogólnej, niezbędnej w bieganiu, które amatorsko trenuję. W ostatnich latach przeprowadzono również kilka randomizowanych i kontrolowanych badań klinicznych, które wykazały statystycznie istotny wpływ jogi na redukcję stresu. W końcu, chciałam miło spędzać czas ze znajomymi. Wybrałam jogę prowadzoną przez Asię Głuchowską, i był to świetny wybór. Zajęcia są przepełnione pozytywną energią i serdecznym podejściem do uczestników. Asia traktuje każdego indywidualnie- dostosowuje ćwiczenia do stanu zdrowia, poziomu zaawansowania i potrzeb, stale sprawdza i koryguje poprawność ich wykonania. Na sesje jogi z Asią chodzi się z wielką przyjemnością, a na wyjazdy z jogą ciężko się doczekać!
joga-asia
Joanna Puławska

Zamów pakiet zajęć online

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Andrzej Dziedzic Palestra Pływania.
Wszelkie sprawy dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych należy kierować na adres rodo@palestraplywania.pl lub na podany powyżej adres poczty tradycyjnej.
Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu obsługi Pani/Pana zapytania przez okres niezbędny dla realizacji tego celu.
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie odbywać się na podstawie art. 6 pkt 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L nr 119 str. 1) („RODO”) w prawnie usprawiedliwionym interesie Administratora Danych jakim jest obsługa Pani/Pana zapytania zgodnie z wybranym tematem oraz ochrona przed ewentualnymi roszczeniami na drodze cywilnej związanymi z realizacją Pani/Pana zapytania.
Dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu upływu przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Administrator nie stosuje zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
Ponadto ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do złożenia zapytania zapytania i udzielenia odpowiedzi.